KEEP IT SIMPLE
We provide IT training and consultation in area of IT Service Management and IT processes


KONZULTACE V OBLASTI SERVICE MANAGEMENTU

Přinášíme nový pohled, který je oprostěn od všech kompromisů, které jsme na našich procesních cestách potkali a zjistili, že nefungují. Chceme do rukou našich zákazníků vložit schopnosti, které jim umožní mít jejich IT dokonale pod kontrolou. Nastavit a nastartovat kontinuální vylepšování, které sníží jejich operativní úsilí a umožní jim více se soustředit na rozvoj svých služeb a toho nejcenějšího prvku – svých odborníků.

V případě potřeby si při hledání řešení pro naše zákazníky si vybíráme silné partnery u kterých víme, že jejich nekompromisní pohled na kvalitu odpovídá očekáváním našich zákazníků i našim požadavkům.

Víme že vazby, důvěra i úspěch se budují dlouho dobu. I to je důvod, proč se snažíme, aby naše práce byla vždy kvalitní ve všech směrech a přinášela výhody, které mohou naši zákazníci opakovaně využívat.

Při dodávce služeb se soustředíme na aspekty, které jsou klíčem k úspěchu zákazníků. Proto mají naše řešení následující charakteristiky:
  • Strategický soulad
  • Pochopení strategie zákazníka je klíčové pro životaschopnost řešení. Zejména při rozvojových projektech, které zasahují do procesníhonebo funkčně liniového řízení, jsou výstupy i doporučení sladěny s rozvojovými plány společnosti.
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Užitná hodnota našich řešení pro zákazníka musí poskytovat zdroj i platformu, ze které může čerpat dlouhodobé výhody jak pro IT tak pro business.
  • Jednoduchost aplikování
  • Naším heslem je „keep IT simple“. Proto dodáváme řešení, která se snaží i přes komplikovanost IT procesů i nástrojů vytvořit výstupy, které jsou přehledné a jednoduché.
  • Vysoká kvalita
  • Je pro nás samozřejmostí, jako dýchání. Kontrolní mechanismy naší společnosti jsou stále ve střehu a sledují vývoj jednotlivých případů i výstupů, aby udržely kvalitu na nejvyšší úrovni.

DOMŮ      O NÁS      TÝM      SLUŽBY      REFERENCE      KONTAKT

COPYRIGHT 2012, ALL RIGHTS RESERVED